Özgecan cinayetinin zanlısı cezaevinde hastanelik oldu

Türkiye’yi sarsan Özgecan cinayetinde katile yardım eden zanlı Erdemli Cezaevi’nde feci şekilde dövüldü. Alınan bilgiye göre mahkumlar zanlının kalçasını kestiler…
Özgecan cinayetinde katil zanlısına yardım eden ve tutuklanan 3 şahısdan birisi Mersin’in Erdemli ilçesinde bulunan cezaevine gönderildi. Dün akşam cezaevinde mahkumlar tarafından feci şekilde dövüldüğü öğrenilen şahsın, kalçasının mahkulmarca kırılan şişe ile kesildiği öğrenildi. Zanlı, Erdemli Devlet Hastanesi’nde ameliyat oldu. Operasyon sırasında şahsın kalçasından kırık cam parçaları çıkarıldığı, hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenilen zanlının tedavisinin sürdüğü ifade edildi.

Özgecan’ın katil zanlıları Suphi Altındöken, Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe, Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı tarafından tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilmiş, mahkeme ise 3 zanlı hakkında tutuklama kararı vermişti. Zanlılar, güvenlik gerekçesiyle adliyeye getirilen cezaevi aracı ile farklı cezaevlerine gönderilmişti.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. esra kala 18 Şubat 2015

    Ellerine sağlık darısı diğerlerine Ama yetmez idam bile az gelir Onlar gibi pisliklre ölüm bile temiz kalır.ölüm kurtuluş olur onlara yavaş yavaş işkence çekecekler Kim ölmek için ya lvarmalılar.Bu gibi pisliklerin yüzünden çocuklarımızı oktma Ya korkar olduk..herşe ye çözüm yolu üreten tayyip buna Da çözüm bulsun..

İlginizi Çekebilir
Galeriler
Yandex.Metrica